Sipariş Oluşturma Süreci

1- Talep ettiğiniz ürün içerisine gelip, adet ve teknik özelliklerini seçmeniz halinde ekranın sağ üst bölümünde KDV dahil rakamı görebilirsiniz. (Kartvizit, 100 adet, 350 gram kağıt vb.)

bidolubaskı sipariş süreci

2- Sepete eklediğiniz ürün için ödemenizi gerçekleştirin. (Kredi kartı ya da havale ile)

bidolubaskı sipariş süreci

3- Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra sipariş verdiğiniz ürünler için hazırladığınız tasarımları sisteme yükleyin. 

Sipariş oluşturma
 

4- Tasarımlarınız baskıya uygun ise onay vermeniz için uzman grafikerlerimiz veya otomasyon robotumuz tarafından gönderilmiş bir mail alacaksınız. Onaylamadan önce  tasarımı dikkatli bir şekilde kontrol etmeniz ve uyarıları okumanız önemli adımlardan biridir. Eğer yüklediğiniz tasarım baskıya uygun değilse ekibimiz tarafından uygun tasarımı yüklemeniz için bilgilendirme maili gönderilecektir.

Tasarım Yükleme ve Onay Süreciyle ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.

**Sitemizdeki şablon ve ölçülere uygun hazırlanan tasarımlar, zaman kaybetmemek için doğrudan üretime gönderilebilir.
Tasarımınızı onayladıktan sonra ürününüz üretim sürecine girecektir ve seçtiğiniz teslimat tarihinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilecektir. 

**Siparişi tamamladıktan sonra tasarımlarınızı yaklaşık 60 gün içerisinde sisteme yüklemenizi bekliyoruz, tasarım dosyası yüklenmeyen siparişler üretim aşamasına geçmeyecektir.

**Tasarım gerektirmeyen hazır tasarımlı ürünler baskı onay aşamasına girmeden belirtilen tarihte kargoya teslim edilecektir.