Pro üyelik nedir? Avantajları nelerdir?

Bidolubaskı’nın, sürekli baskı ihtiyacı olan ajans, tasarımcı, kurumsal şirketler, kobiler vb. kullanıcılarına sunduğu, avantajlarla dolu özel bir üyelik programıdır.
Son 3 ay içerisinde üretime giden ürünlerinin toplam tutarı KDV hariç  5.000 TL ve üzeri olan müşterilerimiz, otomatik olarak Bidolubaskı Pro üyesi olur ve sunulan avantajlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.
Pro üyeliğe yükseldiğiniz de otomatik olarak pro üyeliğe hoş geldiniz maili gelecektir. Pro üyemiz olduğunuz takdirde Tüm Ürünlerde %10 İndirim fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz. ( Numune kutusu, özel fiyat etiketli ürünler ve özel teklifli ürünler indirime dahil değildir.)  

Harcadıkça Kazandıran ParaPuan Uygulaması

Parapuan harcadıkça kazandıran bir puan uygulamasıdır. Kazandığınız para puanları alt limitsiz dilediğiniz siparişlerinizde, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.

  *** İlgili sipariş ya da sipariş içerisindeki ürünlerin iptal ya da iade edilmesi durumunda o siparişte kullanılan para puanlar hesabınıza geri yüklenir. Ayrıntılı bilgiye ihtiyacınız olursa:  https://www.bidolubaski.com/parapuan 

Pro üyesi olduğunuz günden itibaren 3 ay boyunca haklarınız devam edecektir. Bu 3 ay içerisinde oluşturduğunuz yeni siparişlerdeki üretilen ürünlerinizin toplam tutarı KDV hariç 5.000 TL ve üzeri olduğu takdirde pro üyeliğiniz 3 ay daha devam edecektir.  Güncel üyelik ve harcama durumunuzu kullanıcı panelinden kontrol edebilirsiniz.

**Pro üyelerimize, üyelik bitimine 10 gün kala otomatik olarak hatırlatma maili gönderiyoruz.