Pro üyelik nedir? Avantajları nelerdir?

Bidolubaskı’nın, sürekli baskı ihtiyacı olan ajans, tasarımcı, kurumsal şirketler, kobiler vb. kullanıcılarına sunduğu, avantajlarla dolu özel bir üyelik programıdır.
Son 3 ay içerisinde üretime giden ürünlerinin toplam tutarı KDV hariç 2500 TL ve üzeri olan müşterilerimiz, otomatik olarak Bidolubaskı Pro üyesi olur ve sunulan avantajlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.
Pro üyeliğe yükseldiğiniz de otomatik olarak pro üyeliğe hoş geldiniz maili gelecektir. Pro üyemiz olduğunuz takdirde Tüm Ürünlerde %10 İndirim fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz. ( Numune kutusu, özel fiyat etiketli ürünler ve özel teklifli ürünler indirime dahil değildir.)  

Harcadıkça Kazandıran ParaPuan Uygulaması

Parapuan harcadıkça kazandıran bir puan uygulamasıdır. Kazandığınız para puanları alt limitsiz dilediğiniz siparişinizlerinizde, dilediğiniz zaman harcayabilirsiniz.

Para Puan Nasıl Çalışır?

Tüm üyeler sipariş içerisinde yer alan ve üretime giden her üründen KDV hariç tutarın %2’si kadar parapuan kazanır. Toplanan parapuanlar alt limit olmaksızın istenilen siparişte kullanılabilir. Biriken parapuanlar kullanıcı panelinden kontrol edilebilir, ödeme aşamasında indirim olarak kullanılabilir. Siparişteki ürün/ürünler henüz üretime gitmediği taktirde parapuanlar pasif parapuan olarak hesabınızda görünür. Parapuanlar harcanırken isteğe göre bölünemez. Sipariş içerisindeki ürün/ürünlerin iptal edilmesi durumunda ilgili ürün/ürünlerden kazanılan parapuanlar geri alınacaktır. Özel Teklifli ürünlerde parapuan kazanılamaz.

 Pro üyesi olduğunuz tarihten itibaren 3 ay boyunca pro üyemiz olarak kalır eğer 3 ay içerisinde kdv hariç 2500 tl ve üzeri üretime giden ürün tutarınız olmazsa PRO üyeliğiniz düşmektedir. Pro üyelerimizin üyelik bitimine 10 gün kala pro üyeliğinizin bitmesine son 10 gün diye otomatik olarak hatırlatma maili gönderilmektedir.