Tahmini Kargo Günü

Uyarı : Siparişinizi özel bir günde kullanacaksanız sipariş verdikten sonra tarafınıza gönderdiğimiz mail-msj  bilgilendirmelerini sıkı takip ederek  ve "siparişlerim " aşamasından siparişin son durumunu  kontrol etmenizi tavsiye ederiz. 

Her ürün sayfasında görünen, üretim sürecine göre değişiklik gösteren kargo tarihleri, siparişinizin tahmini olarak kargoya verileceği tarihtir. Kesin kargo tarihi ise  siparişi oluşturduğunuz  saat - tasarımın baskıya hazır olması gibi detaylara göre değişiklik gösterecektir.

Örneğin: Baskılı bir siparişte,  yüklediğiniz dosyanın baskıya uygun olmadığı tespit edilirse, tasarımda revize yapmanız önerilecektir. Revize işlemi baskı onayını, baskı onayı da tahmini kargo tarihini etkileyecektir.   

Ürün Sayfalarında Yer Alan ve Değişiklik Gösteren Tarih Seçenekleri ; Dönem dönem müşterilerimize fiyat ve zaman avantajlı tarihler sunmaya çalışıyoruz. Ürün sayfasında gördüğünüz bilgi günceldir.

Ekspres Kargo : şu an için bu hizmeti veremiyoruz. 

Standart ve Ekonomik Kargo : Davetiye gibi bir kaç üründe yer alan ekonomik kargo seçeneği ile müşterilerimize farklı fiyat avantajı sunmayı hedefliyoruz. Standart ve ekonomik teslimatta üretim süresi genellikle 3 ile 5 iş günü arasında olup Restoran/Cafe kategorisindeki birkaç üründe bu süre 21 iş gününe kadar çıkabilmektedir. 

 Farklı Kargolama Tarihi Aşağıdaki Gibi Görünür

 

ÖNEMLİ : Tasarımı yüklenme saati, baskı onayı saati, tasarımınızda revize gerekmesi veya havale ile yapılan siparişlerde ödemenin gecikmesi gibi durumlarda tahmini kargo tarihinin değiştiğini hatırlatmak isteriz.