Tasarımı ne zaman yükleyeceğim?

Ödeme bilgilerinin yer aldığı sayfada bulunan " Siparişi Tamamla " adımından hemen sonra "Tasarımı Şimdi Yükle" ya da "Daha sonra yükle" opsiyonlarının sunulduğu sayfa ile karşılaşacaksınız;

1-  Sipariş verdiğiniz ürünlerin tasarımlarını hemen yüklemek istiyorsanız "Tasarımları şimdi yükle" yazısını tıklamanız yeterli olacak.

2- Tasarımlarınız hazır değilse veya farklı bir nedenden dolayı daha sonra yüklemek istiyorsanız "Tasarımlarımı daha sonra yükleyeceğim" yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

* Tasarımınızı Kütüphaneden Seç' i kullanarak yüklediyseniz. Direk olarak üretime alınmaktadır.

**  Kendin Tasarla seçeneğini kullandıysanız tasarımınız otomatik olarak yüklenmiş olacak. " Siparişi Tamamla " adımından sonra "Tasarımı Şimdi Yükle" yazısını tıklayıp bilgileri kontrol etmeniz yeterli olacak.

tasarım yükleme

*** Tasarımlarınızı siparişi tamamladıktan sonra yüklemeye karar verdiyseniz; ilerleyen günlerde tasarım yüklemek istediğinizde üye girişi yaptıktan sonra  "Siparişlerim" sekmesini  tıkladıktan sonra  ilgili siparişinizin "Detaylar" sayfasına gitmeniz gerekiyor. Daha sonrasında  "Tasarımım" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Tasarımı yüklerken Hızlı otomasyon kontrolü ya da Uzman grafiker kontrolü seçeneklerinden birini seçerek tasarımınızı yüklemeniz gerekmektedir. Not: Bazı ürünlerde hızlı otomasyon kontrolü ile tasarım yükleme seçeneği yoktur. Bu nedenle karşılaşacağınız ekran farklılık gösterebilir.