Tasarımı ne zaman yükleyeceğim?

Ödeme aşamasından sonra "Tasarımı Şimdi yükle" ya da "Daha sonra yükle" opsiyonlarının sunulduğu ekran ile karşılaşacaksınız. Eğer sipariş verdiğiniz ürünlerin tasarımlarını hemen yüklemek istiyorsanız "Tasarımları şimdi yükle" yeterli olacak.

Tasarımlarınız hazır değilse veya farklı bir nedenden dolayı daha sonra yüklemek istiyorsanız "Tasarımlarımı daha sonra yükleyeceğim" demeniz yeterli olacaktır.

tasarım yüklemeTasarımlarınızı siparişi tamamladıktan sonra yüklemeye karar verdiyseniz; ilerleyen günlerde tasarım yüklemek istediğinizde üye girişi yaptıktan sonra  "Siparişlerim" sekmesini  tıkladıktan sonra  ilgili siparişinizin "Detaylar" sayfasına gitmeniz gerekiyor. Daha sonrasında  "Tasarımım" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Tasarımı yüklerken Hızlı otomasyon kontrolü ya da Uzman grafiker kontrolü seçeneklerinden birini seçerek tasarımınızı yüklemeniz gerekmektedir. Not: Bazı ürünlerde hızlı otomasyon kontrolü ile tasarım yükleme seçeneği yoktur. Bu nedenle karşılaşacağınız ekran,  farklılık gösterebilir. 
 

Tasarım yükleme ve onay süreci adımları ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki içerikten faydalanabilirsiniz.

https://www.bidolubaski.com/tasarim-yukleme-ve-onay-sureci