Tasarımı ne zaman yükleyeceğim?

Web sitemiz üzerinde satın almak istediğiniz ürünleri sepete atıp ödemeyi tamamladıktan sonra "Tasarımı Şimdi yükle" ya da "Daha sonra yükle" opsiyonlarının sunulduğu ekran ile karşılaşacaksınız. Eğer sipariş verdiğiniz ürünlerin tasarımlarını hemen yüklemek istiyorsanız "Tasarımları şimdi yükle" butonuna tıklamanız ile birlikte çalışmalarınızı yükleyebileceğiniz tasarım yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Eğer tasarımlarınız hazır değilse ya da daha sonra yüklemek istiyorsanız "Tasarımlarımı daha sonra yükleyeceğim" demeniz yeterli olacaktır.

tasarım yüklemeTasarımlarınızı siparişi tamamladıktan sonra yüklemeye karar verdiyseniz; ilerleyen günlerde tasarım yüklemek istediğinizde üye girişi yaptıktan sonra  "Siparişlerim" sekmesini  tıkladıktan sonra  ilgili siparişinizin "Detaylar" sayfasına gitmeniz gerekiyor. Daha sonrasında  "Tasarımım" butonunu tıklamanız yeterli olacaktır. Tasarımı yüklerken Hızlı otomasyon kontrolü ya da Uzman grafiker kontrolü seçeneklerinden birini seçerek tasarımınızı yüklemeniz gerekmektedir. Not: Bazı ürünlerde hızlı otomasyon kontrolü ile tasarım yükleme seçeneği yoktur. Bu nedenle karşılaşacağınız ekran, aşağıdaki ekran görüntüsünden farklı olabilir.

tasarım yükleme

Yüklemiş olduğunuz tasarımların baskıya uygunluğu ilgili ekipler tarafından ücretsiz kontrol edilir ve baskıya hazırlanır. Tasarımınızın baskıya hazır hali e-posta adresinize hızlı otomasyon kontrolü tarafından 15 dakika içerisinde, uzman grafiker tarafından ise 1 iş günü içerisinde gönderilir ve üretilmesi için onay linkine tıklamanız beklenir. Siz tasarım baskı onayını verdikten sonra ürünlerinizin üretim süreci başlar. Ayrıca uzman grafiker kontrol sürecinde tümüyle baskıya hazır tasarımlar ise direkt olarak üretime gönderilir. Üretim sonrası ürünleriniz özenle kullanarak adresinize ücretsiz olarak kargolanır.

Tasarım yükleme ve onay süreci adımları ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki içerikten faydalanabilirsiniz.

https://www.bidolubaski.com/tasarim-yukleme-ve-onay-sureci