Ücretsiz tasarım desteğinden nasıl faydalanabilirim?

Bidolubaskı belirli ürünlerde ücretsiz tasarım desteği sağlamaktadır. Web sitemiz üzerinde satılan bazı ürünlerde "Ücretsiz Tasarım Desteği" ibaresi görebilirsiniz, bu ürünlerde ücretsiz olarak bizden tasarım desteği alabilirsiniz. Tasarım desteği sunduğumuz ürünlerin görsellerinde aşağıdaki ibare bulunmaktadır. Zaman içerisinde tasarım desteği sunulan ürünlerde farklılık görülebilir.


Tasarım desteği için; siparişinizi tamamladıktan sonra karşınıza çıkan not alınan grafikerimize ileteceğiniz konuları yazabilir ve kullanmak istediğiniz görseller varsa yükleyebilirsiniz. Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, metinleri ve metinlerin yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde "tasarım notu" kısmına yazmanız sürecini hızlandıracaktır.

ücretsiz

Ücretsiz tasarım desteği konusunda dikkat edilmesi gerekenler:

1 -Tasarımda kullanmak istediğiniz renkleri, tüm metinleri tasarım notu kısmına yazmalısınız.

2 - Tasarımınızda olmasını istediğiniz tüm içeriklerin (logo, metin, adres, fotoğraf vb.) yerleşim yerlerini açık ve net bir şekilde belirtmeniz tasarım sürecini ve bağlantılı olan sipariş sürecini hızlandıracaktır.

3 -Kullanmak istediğiniz logoları ve görselleri yüksek çözünürlüklü veya vektörel olarak göndermeniz gerekmektedir.

4 - Sipariş ödeme onayı sonrasında, 2 iş günü içerisinde tasarım desteği için dönüş sağlanacaktır. Müşteri tarafından gelen revizeler(değişiklik talepleri ) tasarım sürecini ve siparişin üretime girme sürecini uzatabilir. Yapılan tasarım çalışması üzerinde maksimum 2 revize hakkınız olduğunu unutmayınız.

Destek veremediğimiz konular;

  • Logo tasarımı konusunda destek veremiyoruz. 
  • Fotoğraf üzerinden yazıları alamıyoruz .
  • Fotoğraf veya tarama üzerinden birebir aynı tasarımı yapamıyoruz.
  • Arama motorlarından görsel bulup indiremiyoruz. 
  • Alternatif tasarım seçeneği sunamıyoruz sadece tek bir tasarım ile ilerleyebiliyoruz.