Üye Olma Yöntemleri

Web sitemize birden fazla yöntemle kolayca üye olabilirsiniz, bu sayede üyelere sunduğumuz avantajlardan faydalanabilirsiniz. (Sunulan avantajlar için "Neden Üye Olmalıyım?" yazımıza bakabilirsiniz.

Üye olma yöntemleri:

1. Site üzerinden üye ol butonuna tıklayarak

Web sitemiz üzerinde herhangi bir sayfada sağ üstte bulunan "Üye girişi veya Üye ol" butonuna tıkladıktan sonra üye ol seçeneğini seçerek üye olabilirsiniz. Üye ol seçeneğini seçtikten sonra istenilen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

** Sitemize üye olduğunuzda mail adresinize aktivasyon maili gönderiyoruz. Mail üzerinden gelen linke tıklayıp aktivasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Mailin gelmediği durumlarda spam kutunuzu ve sipariş oluşturduğunuz mail adresini kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Desteğe ihtiyaç duyarsanız üye olduğunuz mail adresiniz ile müşteri destek uzmanımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

2. Sipariş oluşturma sürecinde

Üye girişi yapmadan bir ürünü sepete ekleyerek alışverişe devam etmeniz durumunda sepet sürecinde sizden e-posta adresiniz istenecektir. E-posta adresinizi girdikten sonra gerekli diğer bilgileri de sizden isteyeceğiz, bu sayede sepetten ayrılmadan hem üyeliğinizi oluşturabilir hem de siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ekran_Resmi_2019-10-02_11.37.46.png