Eski Siparişimi Tekrarlamak İstiyorum

 

Daha önce verdiğiniz bir siparişi aynı özelliklerle tekrar vermek için yapmanız gereken çok basit. Üye girişi yaptıktan sonra sağ üst kısımda isminizin üzerine geldiğinizde çıkan "Siparişlerim" butonuna tıklayınız.

sipariş tekrarı

  Tekrarlamak istediğiniz eski siparişinizi seçip "Detaylar" butonu tıklandığında açılan sayfada  eski sipariş detaylarını ve "Siparişi Tekrarla" butonunu göreceksiniz.

Daha önce satın aldığınız ürün, tüm teknik özellikleri ile hala web sitemizde mevcutsa "Siparişi Tekrarla" butonuna tıkladığınızda aynı ürün sepetinize otomatik olarak eklenecektir. Sipariş tekrarlarında sık tasarım değişikliği yapıldığı için sistem sizden tekrar tasarım isteyecek. Daha önce kullandığınız tasarımı, kütüphaneden seçebilir  veya eski sipariş numaranızı tasarım alanına not olarak yazabilirsiniz.

**  "Siparişi Tekrarla" butonuna tıkladığınızda  uyarı alırsanız en yakın özelliklerdeki ürünü sepete atarak yeni sipariş oluşturabilirsiniz. Teknik özellikler kısmen değişse de tasarımı değiştirmek istemiyorsanız tasarım yükleme sayfasına eski siparişinizin tasarım numarasını yazabilirsiniz.