Daha önceden verdiğim siparişi tekrar vermek istiyorum.

Daha önce verdiğiniz bir siparişi aynı konfigürasyonlarda tekrar vermek için yapmanız gereken çok basit. Web sitemizden üye girişi yaptıktan sonra sağ üst kısımda isminizin olduğu alana geldiğinizde hesap işlemleri menüsünü göreceksiniz. O menü üzerinden "Siparişlerim" butonuna tıklayınız.

sipariş tekrarı

Daha sonra önceki siparişlerinizin görüntülendiği sayfaya yönlendirileceksiniz. Tekrar sipariş vermek istediğiniz eski siparişinizi seçip "Detaylar" butonuna tıklayın. Geldiğiniz sayfada eski sipariş detaylarını ve tekrar sipariş ver butonunu göreceksiniz. Eğer daha önce sipariş verdiğiniz ürün hala web sitemizde mevcutsa "Siparişi Tekrarla" butonuna tıkladığınızda aynı ürün sepetinize otomatik olarak eklenecektir. Eski ürünü tekrar sipariş verdiğinizde, tasarımı yükle adımında tasarımı tekrar yüklemeniz gerekiyor. 

Eğer ürün özellikleri satışa kapandıysa  "Siparişi Tekrarla" butonuna tıkladığınızda bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Bu durumda dilerseniz en yakın özelliklerdeki ürünü sepete atarak yeni sipariş oluşturabilirsiniz. Teknik özellikler kısmen değişse de tasarımı değiştirmek istemiyorsanız tasarım yükleme sayfasına eski siparişinizin tasarım numarasını ve detayları yazabilirsiniz.

8